Вітаємо Анастасію Сухінову

Рисунок1Рисунок2

Вітаємо Анастасію Сухінову – новообрану голову Студентської ради Інституту української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка!

08.04.15. відбулися прямі таємні вибори голови Студентської ради Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. У виборах брали участь дві кандидатки: Сухінова Анастасія і Горлач Поліна. Перемогу отримала студенка третього курсу Сухінова Анастасія, з чим її щиро вітаємо. Це активна і розумна студентка, яка прагне робити більше для свого інституту та університету. ЇЇ метою є згуртувати студентів та сприяти реалізації їх проектів та ідей, більше долучати студентство до життя рідного інституту. Вона хоче, щоб кожен студент відчував свою значущість, спрямовував сили на саморозвиток та самореалізацію не лише на користь інституту та університету, а й України в цілому. Також Анастасія – це та людина, яка готова захищати та відстоювати права студента в разі виявлення їх порушень. Бажаємо їй успіхів та натхнення в роботі!

Юлія Шульженко,

студентка 302-уа групи,