Наукова діяльність

UIC 319 травня 2022 на нашому факультеті відбувся науковий семінар. Директор Академічної бібліотеки, засновник Українського інформаційного  центру при Бібліотеці Латвійського університету (Рига) Вента Косере (Venta Kocere) висловила підтримку нашому народові, розповіла про заходи, які колеги з Латвії здійснюють для допомоги всім, хто рятувався від жахіть російсько-української війни, детально розповіла про створення і діяльність Українського центру в Ризі.

konf trud kolektyvu 1722 грудня 2021 року на Конференції трудового колективу НПУ імені Драгоманова ректор університету Віктор Андрущенко прозвітував про роботу за 2021 рік і вручив викладачам нагороди. Зокрема диплом переможця в Конкурсі підручників, навчальних посібників та монографій співробітників університету отримала завідувач кафедри журналістики факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Олена Харитоненко за навчальний посібник викладачів кафедри журналістики «Гібридна війна і журналістика. Проблеми інформаційної безпеки», що посів третє місце. Вітаємо авторський колектив із почесною відзнакою! Пишаємося здобутками наших колег!

IMG-4896

Навчально-методичний семінар

«Мовно-літературна освіта в Новій українській школі»

12 вересня 2019 кафедрою методики викладання української мови та літератури проведено навчально-методичний семінар «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі» для студентів 1 курсу ступеня магістра та 4 курсу ступеня бакалавра факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

sobranie-5

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Факультет української філології та літературної творчості

імені Андрія Малишка

Кафедра української мови

Високоповажані колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 рокув Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул.Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації у науковому збірнику «НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія № 8. Філологічні науки (мовознавство і літературознавство)».

Часопис є фаховим виданням Атестаційної колегії МОН України з філологічних наук (мовознавство і літературознавство). Наказ МОН України від 22.12.2016 № 1604 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 13 грудня 2016 року». Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації Серія КВ № 8814 від 01.06.2004 р.

DSC04840

9 листопада 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», організована кафедрою культури української мови.

Дочірні категорії

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 172 гостя та 0 користувачів

   

Авторизація  

   
© NPUROUNDER