Квест літературний

Літературний квест

10 жовтня 2018 року на факультеті української філології студентським активом традиційно організовано та проведено для першокурсників щорічний літературний квест.

Першим суворим випробуванням для учасників стала погода, але першокурсники не опустили рук. Квест був тематичний, студенти згадували знання з української літератури. Основними завданнями були: зорієнтування на місцевості, комунікація з людьми, швидкість, кмітливість, розумова спритність, а також літературні знання. Пройшовши ряд складних випробовувань, першість здобули студенти 102оур групи. Перемогу отримати було нелегко, але наші переможці справилися і з бігом, і з картами, і з кожним завданням на всі 100%. Проводячи квест, організатори хотіли об'єднати і підняти командний дух кожної команди на час квесту,а водночас здружити одногрупників між собою. Сподіваємося,що ця маленька пригода залишиться в пам'яті всіх лише світлим спогадом. Активний відпочинок – це те, що треба після складних пар. Дякуємо ЦКМ НПУ імені М.П.Драгоманова за ідею, старшокурсникам за організацію заходу, а першокурсникамза участь!

Софія Денисюк,

факультету української філології