СПІВПРАЦЯ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

O.Grinevych IMG 0139-0123 травня 2017 року в Будинку вчителя за сприяння Пункту європейської інформації ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського відбулася зустріч студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з Олександром Гриневичем − офіційним представником Українського Вільного Університету в Мюнхені.

Лекція О. Гриневича «Співпраця з європейськими навчальними закладами як елемент євроінтеграційного механізму для України» була присвячена історії Мюнхенського університету, основним напрямкам наукової та освітньої діяльності цього провідного центру українознавчих досліджень, особливостям організації навчального процесу й системи викладання.

O.Grinevych IMG 0049-01Пан Олександр розповів студентам також про власний досвід навчання в цьому ВНЗ і закликав молодь  не боятися, долати перешкоди і прокладати свій власний шлях до Європи. Девіз «Навчання в Європі – це можливо!» став лейтмотивом зустрічі.

Прес-служба факультету

O.Grinevych IMG 0029-01