Результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова та література» (ІІ етап)

10-13 квітня 2017 року згідно наказу  МОН України № 1495 від 09.12.2016 року на  базі факультету української філології та  літературної творчості імені Андрія Малишка  Національного педагогічного університету імені  М.П.Драгоманова проходив II етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова та література», в якій взяли участь 77 талановитих студентів із 38 класичних та педагогічних університетів України. Вперше після окупації Криму в олімпіаді взяли участь студенти Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, який в цьому році переїхав до Києва.

Під час урочистого відкриття олімпіади студентів привітали проректор з наукової роботи проф. Торбін Г.М., котрий передав учасникам теплі вітання ректора НПУ імені М.П.Драгоманова академіка АПН України Андрущенка В.П., декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка проф. Висоцький А.В.

«Ми раді приймати у стінах нашого університету інтелектуальну і креативну молодь з усіх куточків України. Невипадково нашому факультету випала честь провести студентську олімпіаду, адже Київ є осередком наукової діяльності», - привітав учасників голова журі доктор філологічних наук, професор А.В. Висоцький.

З побажанням успіхів і перемог до учасників звернулися члени журі – відомі українські науковці:

Олексенко Володимир Павлович, доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології та журналістики Херсонського державного університету;

Кузьменко Володимир Іванович, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романо-германських мов Національної академії Служби безпеки України;

Поляруш Ніна Степанівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури Вінницького педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського;

Мединська Наталія Миколаївна,кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики викладання Міжнародного економіко-гуманітарного університету;

Плющ Марія Яківна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;

Погребенник Володимир Федорович, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;

Мацько Любов Іванівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри стилістики української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Городенська Катерина Григорівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу граматики української мови Інституту української мови Національної академії наук України (голова);

Доценко Олена Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики навчання Київського університету імені Бориса Грінченка;

Гальона Наталія Павлівна, кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

Савченко Ірина Віталіївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, професор кафедри української літератури Національного педагогічного університету.

Змагання проходили в два тури. 11 квітня – тур із української літератури, 12 квітня – тур із української мови. На урочистому закритті олімпіади проф. А.В.Висоцький відзначив високий змагальний дух і рівень знань учасників.  Після підрахунку результатів було визначено переможців олімпіади:

I місце – Багай Тереза Ярославівна, студентка Львівського національного університету імені Івана Франка, науковий керівник – доцент кафедри української мови імені професора Івана Ковалика Добосевич У.Б.

II місце – Мандич Тамара Михайлівна, студентка Херсонського державного університету, науковий керівник – доцент кафедри української мови Карабута О.П.; Семенишин Олена Іванівна, студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, науковий керівник – доцент кафедри української мови Гаврилюк О.Р.; Черкевич Ольга Олександрівна, студентка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, науковий керівник – доцент кафедри української літератури Крупка В.П.

III місце - Мельничук Наталія Володимирівна, студентка Міжнародного економіко-гуманітарного університету мені Степана Дем’янчука, науковий керівник – професор кафедри української мови на та методики викладання Мединська Н.М.; Феджора Софія Зенонівна, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковий керівник; Чадюк Марія Олександрівна, студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Резніченко Юлія Олегівна, студентка Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, науковий керівник – доцент кафедри української літератури Олійник О.П.)

Подивитися результати