Звітно-виборна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації студентів факультету

23 лютого 2016 року відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Після звіту про роботу профорга факультету Зоряни Нащоцької відбулися вибори нового очільника Первинної профспілкової організації студентів. Таємним голосуванням на цю посаду була обрана студентка ІІ курсу Анастасія Голяка. Вітаємо Анастасію та бажаємо їй натхнення й плідної співпраці з студентством.

Дякуємо за неймовірний внесок у життя наших студентів Зоряні Нащоцькій і сподіваємося, що, знайшовши свою життєву дорогу поза університетом, вона не забуватиме час від часу повертатися й надихати студентів факультету на нові звершення власним прикладом.

Прес-секретар факультету Мирослава Ярошенко