Словоформа у семантично елементарному і ускладненому реченні

вид16Плющ М. Я. Словоформа в семантично елементарному та ускладненому реченні. Вибрані праці. – К. : 2011.

Книга містить розділи з монографій М. Я. Плющ та вибрані статті, що опубліковані в журналах, збірниках, наукових часописах та інших виданнях і охоплюють різні аспекти потрактування синтаксичних словоформ різних класів слів у структурі речення. На засадах сучасної функціонально-категорійної теорії розглянуто форми словозміни та морфологічні категорії різних частин мови як проекцій синтаксичних функцій у семантично елементарному й ускладненому реченні. В окремий розділ виділено студії з лінгвістичного аналізу художнього тексту та лінгводидактики.

Для наукових працівників, викладачів вищої школи, аспірантів, студентів-філологів.