Теорія і практика лінгвістичного аналізу

вид13Теорія та практика лінгвістичного аналізу : [навч. посіб.] / Ю.С. Макарець,Г.О. Козачук. - К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2013. - 207 с.

Навчальний посібник присвячено видам лінгвістичного аналізу мовних одиниць та їх груп. У посібнику вміщені схеми та зразки аналізу, а також коментарі до складних випадків, що дає змогу запобігти можливим помилкам.

Для студентів філологічних факультетів, аспірантів, викладачів і вчителів-словесників.

Рецензенти:

Бойко Н.І. - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Калита О.М. - кандидат філологічних наук, доцент кафедри стилістики української мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.