Презентація роману Макса Кідрука "Доки світло не згасне назавжди"

10 вересня 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася перша (!) презентація нового роману Макса Кідрука "Доки світло не згасне назавжди". Так людно давно не було! Повна актова зала зустріла кумира багатьох читачів гучними оплесками і не меншими, звичайно, провела. Вражаючі спецефекти, чиста українська мова, професійність, любов до своєї справи, натхнення, мотивація - ось те, що відчули та побачили сьогодні не тільки студенти нашого факультету, але й гості з інших спеціальностей. Щиро дякуємо кожному за небайдужість та активність!

Сучасний письменник і справжній інтелектуал привідкрив завісу нової історії, познайомив читачів із додатком для смартфонів, показав буктрейлер, а ще радо поспілкувався та відповів на запитання кожного. Просто так ми не могли відпустити Макса Кідрука: десятки автографів та спалахи фото - кожен пішов із згадкою про цей день!

Софія Денисюк, голова студентського парламенту факультету;

фото Юлії Березовської

DSC 0322DSC 0325DSC 0354DSC 0358DSC 0373DSC 0386DSC 0404DSC 0406DSC 0456DSC 0461DSC 0473