Вчитель - моє покликання

Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Асоціація ректорів педагогічних університетів України, Національний педагогічний університет Імені М.П.Драгоманова та Інституту вищої освіти АПН України спільно з часописами „Вища освіта України”, „Директор школи, ліцею, гімназії”, „Рідна школа”, газетами „Освіта України”,  „Освіта України” та „Освіта” за сприяння Управління освіти державної адміністрації м. Києва, Управлінь освіти Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Харківської областей

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

„ВЧИТЕЛЬ – МОЄ ПОКЛИКАННЯ”

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

„ВЧИТЕЛЬ – МОЄ ПОКЛИКАННЯ”

1.     Загальні положення

1.1.          Всеукраїнський конкурс творчих робіт „Вчитель – моє покликання” оголошує Міністерство освіти і науки України спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, Асоціацією ректорів педагогічних університетів України та Інститутом вищої освіти АПН України.

1.2.          У конкурсі можуть брати участь випускники загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій 2008 року.

1.3.          На конкурс подаються творчі роботи, в яких висвітлена власна позиція автора щодо педагогічної  діяльності, її специфіки, суспільного значення тощо.

2.     Керівництво конкурсом

2.1.          Загальне керівництво конкурсом здійснює Оргкомітет, персональний склад якого затверджується Міністерством освіти і науки України.

2.2.          Організаційне та науково-методичне керівництво конкурсом здійснює Інститут вищої освіти АПН України.

2.3.          Для організації та проведення конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять провідні науково-педагогічні працівники університетів та академічних установ.

2.4.          Конкурсна комісія розглядає представлені творчі роботи, направляє їх на рецензування. На підставі рецензії комісія визначає претендентів на участь у другому турі конкурсу і запрошує їх для захисту робіт в НПУ імені М.П.Драгоманова.

3.     Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1.          Конкурс проводиться у два етапи:

перший – з 03 березня по 21 квітня 2008 року;

другий – з 21 квітня по 23 травня 2008 року – у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

3.2.          Протягом першого етапу учні подають свої творчі роботи на розгляд Оргкомітету.

3.3.          Оргкомітет відбирає кращі творчі роботи і запрошує їх авторів до захисту в НПУ імені М.П.Драгоманова.

3.4.          На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами державного стандарту, надруковані через півтора інтервали, шрифт Times New Roman, кегль 14, до 29 рядків на сторінці, обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 12 сторінок.

3.5.          До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.6.          Захист робіт проводиться за формою співбесіди.

3.7.          Підсумки проведення конкурсу затверджуються відповідним наказом Міністерства освіти і науки України.

Переможці конкурсу – 15 осіб – зараховуються без вступних іспитів на навчання за державним замовленням до провідних педагогічних університетів України. Роботи переможців будуть опубліковані у відповідних часописах.

Зразок анкети учасника конкурсу творчих робіт „Вчитель – моє покликання”.

Прізвище, ім’я, по батькові _________________________________________

Домашня адреса __________________________________________________

Навчальний заклад ________________________________________________

Тема творчої роботи _______________________________________________

Роботи надсилати на адресу: 01061 Київ – 30, вул.Пирогова, 9 Національний педагогічний університеті імені М.П.Драгоманова, конкурс „Вчитель – моє покликання”.

Телефон для довідок: 486 – 45 – 75.