Вітаємо з ювілеєм професора Погребенника Володимира Федоровича!

24 лютого святкує ювілей відомий науковець, педагог, заслужений діяч науки і техніки України, віце-президент ГО «Національна академії наук вищої освіти України», доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Володимир Федорович Погребенник. Широкий діапазон знань та інтересів, професіоналізм та наполеглива праця, принциповість і послідовність у відстоюванні власних переконань, щирий патріотизм у поєднанні із високим професіоналізмом ученого та педагога стали справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Володимиру Федоровичу повагу колег та студентів.

Науково-педагогічний колектив університету та рідної кафедри від усього серця вітає ювіляра та бажає йому міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної життєвої енергії та творчої наснаги для підкорення нових професійних вершин. Хай життя наповнюється лише приємними звістками, щасливими усмішками і добрими людьми, а натхненна праця на освітянській ниві дає щедрі врожаї талановитих особистостей, які працюватимуть на благо нашої України. Хай життя наповнюється новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!