Вітаємо нашого декана з почесною відзнакою Київського міського голови!

Вітаємо декана факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професора Анатолія Висоцького з почесною відзнакою – Подякою Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти. Нагороду вручив ректор УДУ імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко на Вченій раді університету 26 жовтня 2023 року. Бажаємо нашому деканові й надалі успіхів у важливій професії, спрямованій на розвиток освіти й науки України, та реалізації всіх задумів. Будьте завжди на вершині!

зображення viber 2023 10 26 13 14 07 395зображення viber 2023 10 26 13 13 50 184