Практична підготовка триває

На факультеті триває пропедевтична практика студентів 3 курсу (з 2 по 29 жовтня 2023року) та виробнича практика студентів 2 курсу освітнього ступеня «магістр» (з 16 жовтня по 12 листопада 2023 року). Базами для проходження практики є навчальні заклади міста Києва: Печерська гімназія №75, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73  з поглибленим вивченням української мови, л-ри та українознавства, спеціалізована школа СЗШ №200 імені Василя Стуса, Київська гімназія №154, спеціалізована школа №155,  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 41 імені З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови. Із студентами-практикантами працюють досвідчені  учителі-словесники. Потрібно зазначити, що з метою організації практики в змішаному форматі в умовах воєнного стану викладачі кафедри методики викладання української мови та літератури забезпечили методичне наповнення в освітньому середовищі Moodle та разом з вчителями баз практик забезпечують належну практичну підготовку наших студентів.

Студенти 3 курсу спостерігають за роботою вчителя на уроці та аналітичну роботу зі шкільною документацією: опанування критеріїв оцінювання усних та письмових учнівських робіт, оформлення класного журналу, складання календарно-тематичного планування уроків української мови та літератури.

Студенти-магістри, відповідно до спеціалізації, працюють з учнями старшої школи на уроках зарубіжної літератури, англійської мови та історії. Набувають досвіду роботи практичного шкільного психолога.

Практична підготовка триває…

кафедра методики викладання української мови та літератури

зображення viber 2023 10 23 22 54 24 004зображення viber 2023 10 23 22 55 36 371зображення viber 2023 10 23 22 57 23 573