До Дня української писемности та мови - 2023

Друзі! Цього року від Дня української писемности та мови (27 жовтня) і впродовж тижня плануємо низку заходів, на які ласкаво вас запрошуємо. Ми працюємо для того, щоб української в нашому суспільстві ставало дедалі більше, та сподіваємося, що все задумане вдасться здійснити. Долучайтеся, разом цікавіше! Заходи до Дня української писемности та мови:

🔶 Участь у Форумі «Українська – мова перемоги!» від Всеукраїнського руху «Єдині», що має на меті сформувати концепцію розвитку української мови;  створити «дорожню мапу» зі збереження й розвитку мови та культурного генетичного коду нації, яка стане вектором для спільної дії громадськості й держави, 27 жовтня (за запрошеннями)

🔶 Радіодиктант національної єдності, 27 жовтня об 11.00 год. Звучатиме в ефірі Українського Радіо та Радіо культура; в ефірі телеканалу Суспільне Культура; на сторінці ФБ Суспільного, ютуб-каналі Українського Радіо та Суспільне Новини; у додатку suspilne.radio або Дія

🔶 Всеукраїнська науково-практична конференція “Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі”, 27 жовтня о 13 годині в змішаному форматі: у головному корпусі УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Пирогова, 9, ауд. 231) та  за покликанням http://meet.google.com/xec-mpjt-dbk

🔶 Підписання меморандуму про співпрацю з Музеєм видатних діячів української культури, 31 жовтня о 12 год. Музей видатних діячів української культури, м. Київ, вул. Саксаганського, 97

🔶 І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 1 листопада о 13.00 год. (за окремим покликанням)

🔶 І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 3 листопада о 13.00 год. (за окремим покликанням)

🔶 Зустріч із представниками Українського інституту книги «Поширення та популяризація української книги за кордоном», 6 листопада 13.00 год. (за окремим покликанням)

🔶 Проєкт «Відчувай українську»: радять першокурсники, упродовж тижня на всіх інтернет-ресурсах факультету

Також повідомляємо, що 6 листопада стартує 19 хвиля наймасштабніших курсів мови Руху «Єдині», до яких активно долучилися студенти нашого факультету. Запрошуємо філологів до команди фахівців, а громадян, котрі хочуть удосконалити українську, заохочуємо не вагатися й реєструватися вже сьогодні! Сильні, бо єдині!