Творча зустріч із Іваном Андрусяком

Творча зустріч із Іваном Андрусяком

16 квітня 2019 року на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка завітав дитячий письменник, літературний критик та перекладач Іван Андрусяк.

Теплу зустріч такий високоповажний гість почав зізвичайного "привіт", і це відразу зробило контакт тіснішим. Він говорив із нами незвично... Студенти відчули себе маленькими дітьми, які майже 2 години слухали солодкі казки чудового майстра слова.

За зустріч встигли побувати героями "Третього снігу", бо маємо кожен свій талант той інструмент, яким можемо і повинні змінювати світ. А ще послухали загадкову історію створення дитячих книжок. Більшість віршів у пана Андрусяка відлітають, бо "там їм цікавіше",а залишаються лише найстійкіші.

А чи знали ви, що "Зайчикову книжечку" поет створив, аби "діти його любили, а не проклинали"?А чи бачили, як ведмеді грають у футбол? А як правильно їсти абрикоси? А котлета чому називається котлетою? А що зайчикице серйозні тварини? А що в книжках повинні пізнавати себе? А які є три стадії кохання? А що музика Турнгенівської відрізняється від музики Гоголівської? А що вона повинна перекладатися в слова? А що найстрашнішого звіра ми бачимо щоранку в дзеркалі? А що потрібно виймати навушники і слухати справжню музику? І я не знала до сьогодні.

Після "Аліси і комар", "М'яке і пухнасте", "28 днів життя бурундука", "Стефа і її Чакалка" та інших я впевнено можу сказати, що в цих книжках є "смак слова". Кожен із нас сьогодні щиро позаздрив донечці автора Стефі, адже вона живе зі справжнім казкарем. Ми чекаємо авторову "Чорну лелеку" і щиро сподіваємося на ще не одну зустріч!

Софія Денисюк,

DSC 1155DSC 1164DSC 1172DSC 1181DSC 1176DSC 1184DSC 1208DSC 1278DSC 1279DSC 1185

Server Time: 2019-09-22 04:16:39