Різдвяне чудо в Мистецькому Арсеналі

Різдвяне чудо в Мистецькому Арсеналі 1Різдвяне чудо в Мистецькому Арсеналі

Перед студентами відчинили двері зали. Почулося радісне й сповнене свята «Let it snow». Арсенал запрошував гостей. Не могли оминути увагою заходи і студенти-філологи. Кожен рік будівля колишнього заводу на декілька днів перетворюється на зимову феєрію під назвою «Різдвяний Арсенал». Цього разу він тривав з 17 до 21 грудня та вражав кількістю арт-об’єктів і стендів.

Це своєрідний новорічний ярмарок, де відвідувачі не лише мали змогу обрати подарунки, ялинкові прикраси, оригінальні листівки на будь-який смак, а й зробити їх своїми руками, адже впродовж заходу майстер-класи влаштовували одні з найкращих майстрів України. Для книгоманів працювали представники вітчизняних видавництв із різноманітним асортиментом – від казок Андрія Макаревича до літератури з архітектури та фотографії.

Дітям теж не доводилося сумувати: гойдалися в кріслах-пташках, малювали свої бажання, бавилися в надувному шатрі, розглядали під збільшувальним склом монети, випробовували інноваційні технології і робили ще купу цікавого. А 19 грудня юні візитери дивилися мультиплікаційну різдвяну історію зі Святим Миколаєм та підспівували дитячому хору «Щедрик».

Традиційно участь брали благодійники. Так, протягом ярмарку тривав збір коштів для утримання дітей та персоналу першого Центру соціалізації «ДОДОМУ» для хлопчиків віком від 15 років, який було відкрито цьогоріч у Києві.

Виходячи з Арсеналу, ми почули як маленька дівчинка смикала маму за спідницю і вимогливо казала: «Я не хочу, щоб це свято закінчувалося». Мабуть, це було те, що відчував тоді кожен з нас.

Альона Захарова,

Прес-служба ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка