Вітаємо Інну Миколаївну Ліпницьку з почесною нагородою!

Вітаємо завідувачку кафедри української літератури, заступницю декана факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професорку Інну Миколаївну Ліпницьку з почесною відзнакою – Подякою Міністерства освіти і науки України за високий рівень професіоналізму, особистий внесок у підтримку учнівської молоді та активну роботу у складі журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук. Нагороду вручив ректор УДУ імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко на Вченій раді університету 21 грудня 2023 року. Бажаємо шановній Інні Миколаївні й надалі успіхів у важливій професії, спрямованій на розвиток освіти й науки України, та реалізації всіх задумів.

Будьте завжди на вершині!