Науково-методична рада факультету: актуальні питання

23 квітня 2024 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулося засідання науково-методичної ради. Науково-методична робота на факультеті є невід’ємною складовою організації освітнього процесу, спрямованою на його вдосконалення, підвищення рівня наукового та методичного забезпечення. Члени ради на засіданні обговорили питання, пов’язані із забезпеченням якості освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти при змішаному навчанні в умовах воєнного стану; проаналізували вибіркові освітні компоненти для бакалаврів і магістрів денної та заочної форм навчання на 2024-2025 н.р., їх навчально-методичне забезпечення.

Також розглянули питання, спрямовані на вдосконалення системи рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників факультету, закцентували на  заходах щодо покращення програм курсів підвищення кваліфікації викладачів.

05000koa 3f6c 378x198