Гостьова лекція з політологом Миколою Давидюком

16 січня 2024 року в межах дисципліни «Огляд  у медіа» відбулася гостьова лекція Миколи Давидюка, випускника нашого університету, нині відомого політолога і автора книг «Як працює путінська пропаганда», «Як зробити Україну успішною».  Студенти 3 курсу заочної форми навчання разом із гостем і викладачкою Іриною Камінською обговорювали особливості оглядів іноземних медіа. Упродовж зустрічі встигли зупинитися на таких питаннях: особливості добору джерел; перевірка інформації на достовірність; фейки і фактчекінг; клікбейтні заголовки і маніпуляції. Пан Микола розповів також про характер роботи в іноземних редакціях, зокрема, про досвід обговорення статті перед публікуванням у New York Times.

Також студенти отримали рекомендації щодо того, які іноземні медіа варто моніторити постійно.

Лекція була цікавою і корисною, за що ми надзвичайно вдячні пану Миколі.

Кафедра журналістики

2024 Давидюк Огляд у медіа