Рекомендації ДСНС України студентам і викладачам Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій

Щановні викладачі та студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Державна служба України з надзвичайних ситуацій учергове дає рекомендації студентам і викладачам Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій. Ці та інші пам’ятки й рекомендації ви можете знайти в розділі Ресурси/Безпека та захист сайту нашого факультету та ознайомитися з ними. Будьмо обачними та обережними, не ігноруймо сигнали повітряної тривоги та прямуймо до найближчого укриття, бережімо себе та одне одного!